bazareonline
09 مرداد 1401 - 11:11

تیم بسکتبال سه نفره کهگیلویه و بویراحمد در رقابتهای لیگ برتر کشور دوم شد

یاسوج - ایرنا - رییس هیأت بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم بسکتبال بویر از این استان در رقابت های بسکتبال سه نفره مردان رده سنی بزرگسالان لیگ برتر باشگاه های کشور عنوان دوم را کسب کرد.

حشمت الله اقبال پناه روز یکشنبه در گفت و گو  با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دور سوم رقابت های بسکتبال سه نفره مردان رده سنی بزرگسالان لیگ برتر باشگاه های کشور در شهر شیراز برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از رقابت ها تیم رادین از مشهدمقدس اول شد، تیم بویر از کهگیلویه و بویراحمد عنوان دوم را کسب کرد و تیم انرژی سازان از تبریز نیز به مقام سوم دست یافت.

رییس هیأت بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بازیکنان تیم های اول تا سوم این دوره از رقابت ها برای حضور در مسابقات آسیایی در یک اردوی مشترک شرکت می کنند.

اقبال پناه عنوان کرد: این اردوی مشترک در تهران و زیرنظر کادر فنی تیم ملی بسکتبال سه نفره مردان رده سنی بزرگسالان برگزار خواهد شد.

وی ابراز داشت: بسکتبال سه نفره یک رشته ورزشی المپیکی بوده و امید است با حمایت همه جانبه متولیان حوزه ورزش و مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد شاهد حضور بازیکنانی از این استان در تیم ملی مردان رده سنی بزرگسالان و رقابت های المپیک باشیم.

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از ۵۰ هزار نفر است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 504746